background

Neden Biz!

Esnek Ve Hızlı Çözüm Ortağınız !!

Ak-Trans Ulus. Nak. Gıda İnş. Akar. San. Ve Tic. Ltd. Şti firması Mehmet Aktürk girişimi ile taşımacılık sektöründe müşterilerine kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Zamanla deneyimini ve bilgi birikimini toplam kalite yönetimine endeksleyen şirketimiz, yurtdışında beyaz eşya ve Türkiye’nin iki büyük Gıda firmasının bayiliklerini alarak yapmış olduğu atılımlarla müşterilerine farklılığını kanıtlamıştır.

Suriye’ de beyaz eşya konusunda yaklaşık 24 yıllık geçmişi ile çok yol kat etmiştir. Sahip olduğumuz Suriye bayilikleri aşağıdaki gibidir; 

 • ARTEL: Özbekistan’ın, Orta Asya'da ev aletleri ve elektronik üretiminde lider firması. Artel firması ile son bir yıl içerisinde 113 Araçlık çeşitli Beyaz eşyanın Suriye’ye satışı ve sonrasında Irak ve Lübnan bayiliklerinin de tarafımıza verilmesi ile ürün gamımızı genişletmiş olduk. 

 • Samsung Suriye bayiliği. 

 • General Lux – Yerel tescilli markamız Beyaz Eşya için Suriye’ de çalıştığımız bölgeler ise şöyledir; 

 AZEZ – CERABLUS – EL BAB – AFRİN – İDLİB Beyaz Eşya Depolarımız: Azez ve İdlib’tedir. 

 Diğer Bayiliklerimiz: 

 • M.T. PETROL TİC. LTD. ŞTİ. (TRANSPET) – SURİYE; 2019 yılında tüm bakanlık soruşturmalarını geçerek Fırat Kalkanı bölgesinin bayiliğini aldık. Hali hazırda Bölgeye Benzin,Mazot, LPG satışı yapmaktayız. 

 • ETİ Gıda San. Ve Tic. A.Ş. – TUNUS Distribütörlüğü 

 • TORKU A.Ş. – FİLDİŞİ SAHİLLERİ Distribütörlüğü Şirketimiz, ihracat bölgesini sürekli olarak genişletiyor ve yeni pazarlar keşfediyor. Ak-Trans dinamik ve istikrarlı büyüyen, yenilikler yaratan ve Sürekli gelişen bir şirkettir.

about img

Şeffaf Fiyatlandırma

Firmamızın temel ilkesi, işimizin her aşamasında dürüstlük ve açıklıkla hareket etmektir. Bu nedenle, şeffaf fiyatlandırma prensiplerine olan bağlılığımızı vurgulamak istiyoruz.

Lojistik Çözüm Ortağınız

Yılların deneyimi ve birikimiyle, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

denizyolu taşımaclığında rekabetçi fiyatlar

Küresel ticaretin önemli bir aktörü olan denizyolu taşımacılığı, ürünlerin dünyanın dört bir yanına taşınmasında kilit bir rol oynamaktadır. Ancak bu sektörün başarısı, rekabetçi fiyatlarla doğrudan ilişkilidir.

Ağır Yük ve Projeleriniz İçin Çözümler

Bu tür projelerde başarı, doğru çözümleri ve güvenilir bir iş ortağını gerektirir. İşte bu noktada, ağır yük ve projeleriniz için benzersiz çözümler sunan firmamız devreye giriyor.